Wrz 14 2012

Dzień 28

Published by at 11:04 am under Pamiętnik - moje zapiski dnia codziennego

Nadrabiam 4 dniowe zaległości na blogu. Jakaś depresja jesienna mnie dopadła i nie miałam ani siły, ani ochoty nic pisać przez ostatnie kilka dni. Mój dziadzio też jakiś słabszy. Więcej śpi niż zwykle. Odechciało mu się ćwiczyć. Jak mu przypomniałam o ćwiczeniach, to się skrzywił. Myślałam, że może sobie zapomniał, ale powiedział że nie ma ochoty. Próbowałam wyciągnąć go na spacer, by trochę pochodził pieszo. To mi się na szczęście udało, ale nie zawędrował zbyt daleko i usiadł na wózku. Zabrałam go do parku i posiedzieliśmy na ławce. Poczytałam mu gazetę, bo nawet czytać nie miał ochoty. Ale słuchał już uważnie. Dobrze że jedzenie sobie chwali i jest zadowolony z mojej kuchni. Nagle ni z gruszki, ni z pietruszki zaczął mówić o tym co należy naprawić w „Loni” i że musimy się wybrać do mechanika z nią, bo idzie zima i jeszcze trzeba ją będzie zakonserwować. Nie wiem jakim cudem ma pamięć do takich rzeczy. Pamięta chyba każdą śróbkę w niej. Niestety nie pamiętał tego że jest jeszcze wrzesień i myślał, że to listopad. Ochłodzenie było chyba zbyt nagłe. A zima idzie wielkimi krokami. Mnie już tu w grudniu nie będzie więc nie wiem czy zabawa z „Lonią” nie spadnie na moją zmienniczkę.

4 komentarze

4 komentarze to “Dzień 28”

 1. Pianinoon 30 Gru 2014 at 3:21 pm

  Pianino

  Jean-Baptiste Poquelin (Molier) twierdził że, Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę, znaczy to, że chce postępować według kolejności.Czy ludzie są tacy prości ?

 2. Pianino Onlineon 15 Sty 2015 at 11:38 am

  Pianino Online

  Śmiać się często i serdecznie, zdobyć szacunek ludzi inteligentnych i błyskotliwych a także sympatię dzieci i młodzieży – to znaczy odnieść prawdziwy realny sukces :-). R.W. Emerson. Do You Seen ? USA* Vortal > http://www.USA.XMC.PL

 3. Corey Parkon 15 Sty 2015 at 3:51 pm

  Corey Park

  Dzień 28 | Opiekunka osob starszych

 4. Psychologiaon 21 Lis 2015 at 6:23 pm

  Psychologia

  Sukces polega na tym, że zdobywa się to co się chciało. Szczęście polega na tym, że podoba się to co się ma. E.G.

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

*