Wrz 01 2012

Dzień 19

Published by at 9:47 am under Pamiętnik - moje zapiski dnia codziennego

Z moimi plecami coraz gorzej. Wezmę dzisiaj coś przeciwbólowego. Dobrze że dziadek w domu miał maść przeciwbólową. Pozwolił mi skorzystać. Plecy mi promienują aż do ramienia. Zawsze jestem na to przygotowana jak się ochładza, a tu masz ci los. Chwila nieuwagi, ubrałam się za lekko i pewnie 2-3 dni będe chodzić połamana.

Przejażdżka wczoraj udana, ale niewiele brakowało a złapał by nas deszcz. Dosłownie, jak zaparkowałam Lonię w garażu, to zaczęło padać. Dziadek jednak wozi równie stary parasol w Loni, jak i ona sama, więc z garażu do domu udało się dość pozostając suchym. Wczorajsza przejażdżka trwała ponad półtorej godziny. Ja bym się bała jeździć tym autem gdzieś dalej, dlatego tylko krążyłam po okolicy, żeby w razie awarii móc wrócić taksówką. Dziadek, to by w ogóle chciał się wybrać tym autem w wyprawę życia dookoła Europy albo przynajmniej dookoła Niemiec. Dzisiaj po sprzątaniu małe obiadowe szaleństwo. „Eintopf z kapustą” po mojemu. Przepis jak dam radę, to wrzucę zaraz na bloga.

Popołudnie spędzam z Herrem na grze w karty, oglądaniu TV (pewnie znowu jakiś sport) i gawędzeniu. Poza telewizją, to przyznam, ze nawet się nie nudzę.

 

5 komentarzy

5 komentarzy to “Dzień 19”

 1. Free Pianoon 02 Mar 2015 at 7:10 pm

  Free Piano

  I was very pleased to find this website.I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it and I have you super bookmarked to check out new stuff you post. Just found an super site Free Laptops HOT Links!

 2. 42nd street photoon 03 Mar 2015 at 8:43 am

  42nd street photo

  Dzień 19 | Opiekunka osob starszych

 3. Amir Mojirion 04 Mar 2015 at 6:50 pm

  Amir Mojiri

  Dzień 19 | Opiekunka osob starszych

 4. Addium Reviewon 05 Mar 2015 at 1:22 am

  Addium Review

  Dzień 19 | Opiekunka osob starszych

 5. Norwegiaon 05 Lis 2015 at 5:38 am

  Norwegia

  Przyjaciół nie poznajmy w biedzie, tylko po tym jak znoszą nasz wymarzony sukces. cyt. Paulo Coelho. Na zlecenie ITI ProSystems… czytał M. Skrobosz… 🙂

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

*