Sie 28 2012

Dzień 15

Published by at 7:04 am under Pamiętnik - moje zapiski dnia codziennego

Słońce świeci od rana. Jeszcze chłodno i przyjemnie. Ja od 6:00 rano robiłam sobie w ogródku. Przekopałam grządki. Następnym razem jak będę się tu bawić, to chyba będę musiała grabić liście. Trochę już ich naleciało – jesień się zbliża wielkimi krokami. A oto forsycja:

Po siódmej godzinie objechałam na rowerku do sklepu po pieczywo, jajka, serek i wędlinę.  Jeszcze nie mam pomysłu na dzisiejszy obiadek, ale chodzą mi po głowie ruskie pierogi. Jakoś nigdy za nimi nie przepadałam, ale dzisiaj tak jakoś – no same wiecie jak to jest. Po prostu mam na nie ochotę i już. Wszystkie składniki już mam. Chęci są… Ciekawe tylko co dziadek na to powie? Wczoraj był w dobrym nastroju, to pewnie by się zgodził, ale ja wczoraj nie myślałam o pierogach. Przyszły mi do głowy dopiero dziś rano. Zabieram się dzisiaj za książkę „Oskar i pani Róża”, której autorem jest Eric-Emmanuel Schmitt. Koleżanka opiekunka mi ją poleciła (pozdrawiam Aniu!), twierdząc że każda opiekunka osoby starszej powinna tą pozycję przeczytać. Trochę jestem rozczarowaną niewielką objętością książki, ale kocham czytać, a tutaj nie bardzo jest co. Niemiecki język wyrażony słowem pisanym mi niespecjalnie pasuje, a mój Herr ma sporą biblioteczkę, więc miałabym co robić.

6 komentarzy

6 komentarzy to “Dzień 15”

 1. Japoniaon 19 Gru 2013 at 6:07 pm

  Japonia

  I jak tu nie być optymistą ?. Moi dotychczasowi wrogowie okazali się — jak dotąd — takimi świniami, jak przewidziałem. S. Lec. Czy znasz podstawowe Techniki Manipulacji ? Thx & Regards… 🙂

 2. Pianinoon 15 Sty 2015 at 8:05 pm

  Pianino

  Żeby znaleźć przyjaciela trzeba przymknąć nieeco oko. Żeby go zachować trzeba przymknąć oba. N. Douglas. Czy wiesz

 3. Corey Parkon 15 Sty 2015 at 8:18 pm

  Corey Park

  Dzień 15 | Opiekunka osob starszych

 4. Dimensional Constructionon 16 Sty 2015 at 5:15 am

  Dimensional Construction

  Dzień 15 | Opiekunka osob starszych

 5. Norwegiaon 03 Lut 2015 at 7:33 am

  Norwegia

  Każdy potrafi współczuć cierpieniom przyjaciela. Ale cieszenie się jego sukcesem wymaga charakteru wysokiej klasy. Oscar Wilde.

 6. Ozel Baris Manco Okullari

  bagcilar Ozel Aile Poliklinigi Dis Randevu…antalya Ozel Universite Ucretleri

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

*