Sie 27 2012

Dzień 13

Published by at 6:53 am under Pamiętnik - moje zapiski dnia codziennego

Jak zwykle opóźniona z moim pamiętnikiem. Wczoraj byłam z dziadziem w kościele. Później udało mi się wyrwać rowerem samej na przejażdżkę. W końcu porobiłam fotki „na mieście”.

Tak wygląda zadupie na którym jestem.

Pojeździłam na rowerze, porobiłam jeszcze trochę fotek miasteczka. Trochę roślinek. Niestety sporo zdjęć nie wyszło. Potem zaczął padać deszcz. Finalnie, zrobiłam około 10-15 zdjęć, o których można powiedzieć, że jako – tako wyszły. Reszta do kasacji. Nie mogę się doczekać kolejnej eskapady rowerowej z aparatem. Może znajdę bardziej wdzięczne obiekty do pstrykania.  Chciałam porobić zdjęcia kwiatom, krzewom i drzewom. Lubię fotografować przyrodę. Z niektórych drzew opadają liście i pejzaż będzie coraz bardziej stawał się jesienny. Uwielbiam oglądać żółknące liście, kiedy lasy stają się złoto- brunatne, a zieleń zanika. Chciałabym mieć tyle wolnego czasu, by zrobić taki fotograficzny album, który przedstawiałby np. jedno lub kilka drzew, które fotografowałabym codziennie z różnych stron, a następnie umieścić zdjęcia, jak w kalejdoskopie, by można było na nich zaobserwować zmiany zachodzące codziennie. Liczyłam dzisiaj na przejażdżkę Mercedesem, ale chyba będzie padać. A Herr w niepogodę nie chce nawet słyszeć o wyprowadzeniu swojej maskotki na spacer.

3 komentarze

3 komentarze to “Dzień 13”

 1. Pianinoon 26 Gru 2014 at 5:51 pm

  Pianino

  Przyjaźń to nie tylko wspaniały prezent, lecz także ustawiczna i systematyczna praca. E. Zacharias. You and Me Friends ?

 2. Norwegiaon 19 Paź 2015 at 9:44 am

  Norwegia

  Krytykuj przyjaciela w cztery oczy, a chwal zawsze przy świadkach i podwładnych. Leonardo da Vinci & Tm.

 3. Ozel Kres Is Ilanlari Ankara

  tff Ozel Mi…burdurda Ozel Yurtlar Merkez

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

*