Sie 23 2012

Dzień 10

Published by at 2:21 pm under Pamiętnik - moje zapiski dnia codziennego

Dzisiejszego poranka byłam zadowolona, bo w końcu chmury zakryły troszkę niebo i łudziłam się, że nie będzie dzisiaj upału. Wczorajszy wieczór należał do tych nudnych. Pooglądałam z dziadkiem jakieś durne wyścigi w telewizji, porozmawialiśmy, a jak położyłam go spać, to weszłam jeszcze na chwilę na internet poczytać portale dla opiekunek. Ciekawy temat znalazłam na jednym z nich – opiekunka, która jechała po raz pierwszy do niemiec, po krótkim pobycie nie wiedziała co zrobić, ponieważ zmarła podopieczna. Już kiedyś czytałam o takim przypadku. Mnie już zmarło kilku podopiecznych na moich „dyżurach”. Więc chciałam się podzielić z innymi opiekunkami, a zwłaszcza  z tymi, które wyjechały po raz pierwszy, swoimi spostrzeżeniami. Postaram się napisać coś na ten temat do działu „praca i prawo pracy opiekunki”. Powiem krótko – każdą osobę coś takiego może mocno wstrząsnąć. Ale doświadczona opiekunka już inaczej podejdzie do takiej sytuacji emocjonalnie, niż nowicjuszka. Mniejsza o to. Jak mówiłam – może wieczorem napiszę o tym coś więcej. Teraz idę na balkon się zrelaksować, bo już znalazł się w cieniu. Dziadzio chyba ma ochotę iść na spacer, ale słońce znowu dosyć mocno przygrzewa, więc po prostu siądziemy sobie i odpoczniemy. Zrobiłam kompot gruszkowy, to będzie idealny.

9 komentarzy

9 komentarzy to “Dzień 10”

 1. Pianinoon 03 Lut 2014 at 3:19 pm

  Pianino

  Pojawienie sie prawdziwego autentycznego geniusza 🙂 mozesz rozpoznac po tym, ze wszystkie osly i nieuki jednocza

 2. Polecenia Windowson 19 Sty 2015 at 2:56 am

  Polecenia Windows

  Najlepszym wojownikiem jest ten, kto zdoła wroga przemienić w najlepszego przyjaciela. P. Coelho.

 3. Pianino Onlineon 10 Lut 2015 at 11:38 am

  Pianino Online

  Stanisław Jerzy Lec utwierdzał sie w p[rzekonaniu, że lepiej jest Podrzucić własne marzenia swoim wrogom, a może zginą przy ich realizacji.

 4. Free Pianoon 20 Mar 2015 at 1:09 am

  Free Piano

  Your artical is very simple however , retains a little elegance together with grace. And with all the options along with customization you could have enabled, I’m sure it would appeal to a lot bloggers. It’s really commendable that you are interested i…

 5. Freedom Mentoron 20 Mar 2015 at 8:36 pm

  Freedom Mentor

  Dzień 10 | Opiekunka osob starszych

 6. Jeff Halevyon 21 Mar 2015 at 12:26 pm

  Jeff Halevy

  Dzień 10 | Opiekunka osob starszych

 7. Norwegiaon 30 Lis 2015 at 8:55 pm

  Norwegia

  Prawdziwy przyjaciel to nie ten, kto osusza łzy twoje, Niczm jak Drapieżne lwy Tołstoje, ale ten, kto nie pozwala ci ich wylewać, innym zabrania się z Ciebie wyśmiewać E. F. Teixeira & Zeroo Cool..

 8. Damian Cebulskion 27 maja 2017 at 8:26 pm

  Przydało by się zwiększyć szybkość ładowania strony
  bo czekałem 5 minut na załadowanie…

 9. Ozel Oztan Hastanesi Online Randevu

  ozel Egitim Sertifika Programi Kursu Istanbul…istanbul Park Ozel Arac Surme

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

*