Sie 21 2012

Dzień 8

Published by at 11:17 am under Pamiętnik - moje zapiski dnia codziennego

W końcu moge nadgonić i pisze na bieżąco. Jestem w trakcie gotowania obiadu. Zaraz wrzucę przepis do drugiego działu, który w swoim zwyczaju nieco zmieniłam. Postanowiłam zrobić placki z gotowanych ziemniaków, bo dziadek coś narzekał na żoładek (wczoraj pił piwo wieczorem po kolacji i chyba mu zaszkodziło).

Przepis na dzisiejszy obiadek wzięłam stąd: http://www.kuchniaplus.pl/kuchnia_przepis_0-0-1983_32-placki-z-gotowanych-ziemniakow.html

Moją wersję przepisu znajdziecie w dziale z przepisami.

Do tego ugotowałam nam fileciki z sandacza na samej wodzie z warzywami.  Po obiadku wypoczynek. Upał mnie dzisiaj dobija i chyba z popołudniowego spaceru nici, bo Herrowi też nie bardzo się chce. Nawet na telewizję nie ma ochoty. Siedzi i przegląda jakieś stare zdjęcia. Pogoda jest do bani. Rano słyszałam że są największe upały w Niemczech od kilkudziesięciu lat. Dobrze że w domu nie ma „piekarnika” i da się tu jakoś wytrzymać.

4 komentarze

4 komentarze to “Dzień 8”

 1. Tybeton 16 Mar 2014 at 10:57 am

  Tybet

  Jean-Baptiste Poquelin (Molier) twierdzil ze, Gdy kobieta odmawia milosci, a proponuje ci przyjazn, nie bierz tego za odmowe, znaczy to, ze chce postepowac wedlug kolejnosci.Czy ludzie sa tacy prosci ?

 2. WWW.XMC.PLon 03 Sty 2015 at 8:43 pm

  http://WWW.XMC.PL

  Fantastyczny tekst Brawo! szczególnie spodobała mi się szata graficzna twojego bloga 🙂 zapraszam do siebie…

 3. Norwegiaon 20 Wrz 2015 at 3:17 am

  Norwegia

  Mężczyzna, któremu się powiodło, to ten, co zarabia więcej, niż może wydać jego żona. Kobieta, której się powiodło, to taka, która znalazła takiego męża. S. Guitry Authentic +200ok

 4. Turkiye Ozel Kolej Basari Siralamasi

  ozel Bornova Doktorlar Poliklinigi Dermatoloji…bursa Bassavci Vekili

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

*